درباره ما

با افتخار در کنار شما خواهیم بود

مدپلاس یکی از بزرگترین و به روزترین سایت های تخصصی تجهیزات و لوازم پزشکی و دندانپزشکی، محیطی امن با کاربری آسان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید در بستری کاملا تخصصی به خرید کالاهای مورد نیاز خود و همچنین خدمات پزشکی بپردازید.

رسالت مدپلاس

تلاش ما فراهم کردن امکان خرید آنلاین کالا ها و تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی با کیفیت برای شما کاربران گرامی می باشد.
با توجه به نیاز هموطنان عزیزمان به استفاده از کالا و تجهیزات پزشکی و درمانی در فرآیند بهبودی و نیاز پزشکان، بیمارستان ها و مراکز درمانی به کالاهای مصرفی پزشکی بر آن شدیم که با فراهم آوردن مرجع آنلاین خرید این گونه از تجهیزات شما را در این امر مهم و حیاطی همراهی نماییم. بر خود میبالیم که امروز با ساخت فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی مدپلاس توانسته ایم امکان تهیه این گونه از تجهیزات برای تمامی شهرها و روستاهای کشور عزیزمان را هم چون شهرهای بزرگ فراهم سازیم و این گونه از وسایل و تجهیزات در اختیار تمامی کسانی که به آنها نیاز دارند را در سریع ترین حالت ممکن فراهم سازیم.

اهداف ما

همواره تلاش خواهیم کرد تا بتوانیم بر قله آرزوهای خود از ساخت مدپلاس ایستاده باشیم، همان قله ای که بر فراز آن ارائه یک خدمت مناسب و مشتری مداری زیباترین چشم انداز آن خواهد بود. برای بالا رفتن از این قله یاری شما همراهان گرامی همواره باعث دلگرمی و اعتماد به نفس ما خواهد بود . پس برای رسیدن به تعالی یاد شده از لحظه ای تلاش دست نخواهیم کشید و همواره مشکلات را یکی پس از دیگری پشت سر خواهیم گذاشت.
لطفا با ارائه انتقاد ها و پیشنهاد های خود ما را در ادامه این مسیر یاری نمایید.
با تشکر از یکایک شما همراهان